Formularz

Jeśli chciałbyś na łamach naszego portalu wyświetlać baner reklamowy prezentujący produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę, to zgłoś się do nas wypełniając poniższy formularz.

W treści wiadomości podaj nam informacje jaką stronę chciałbyś promować, jakie banery chciałbyś wykorzystać (statyczne, flashowe), które miejsca na stronie by Cię interesowały oraz jaki jest planowany timing wyświetlania reklam.

W tej chwili oferujemy wyświetlanie banerów w lewej kolumnie pod menu (rozmiar grafik max 300x600 pikseli) oraz w prawej kolumnie w dwóch miejscach: między 4 a 5 filmem oraz po ostatnim filmie (rozmiar grafik max 520x300 pikseli).

Jeśli interesuje Cię inna forma reklamy, to również prosimy o kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.

Treść wiadomości
Imię i nazwisko
Adres e-mail
   O portalu

Szukasz śmiesznych filmików, które poprawią Twój nastrój po ciężkim dniu w pracy czy w szkole? Świetnie trafiłeś! Na łamach naszej strony prezentujemy różnego rodzaju śmieszne filmiki znalezione w sieci. Pod uwagę brane są nie tylko filmy z Polski, ale również inne, śmieszne filmy popularne obecnie w innych krajach (m.in. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Jeśli nic nie odpręża cię bardziej niż oglądanie np. śmiesznych wpadek telewizyjnych czy filmików ze śmiesznymi kotami, to świetnie trafiłeś. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

Śmieszne Filmy

Już wkrtóce nowe, śmieszne filmiki będą pojawiały się na tym portalu niemal każdego dnia. Warto więc regularnie odwiedzać naszą stronę. Jeśli spodobała ci się nasza witryna, to koniecznie powiedz o niej swoim znajomym i prześlij im linka. Jeśli masz/znalazłeś jakiś fajny filmik na portalu YouTube, którym chciałbyś się podzielić z innymi, to prześlij nam link za pośrednictwem tego formularza. Po weryfikacji dodamy filmik na stronie. Zastrzegamy, że film może nie zostać dodany bez podania żadnej przyczyny.